Ayyıldız Tepe Mh.
Erdek Yolu Cd. No:116
Bandırma - BALIKESİR
0266 714 14 28
0552 498 65 16

HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz

Yaşlı Bakım Hizmetleri
Kişiye Özel Bakım Planı
Oda Yemek Servisi
Rutin Doktor Kontrolü
Günlük Oda Temizliği
Hastane Sonrası Özel Bakım
Temizlik ve Öz Bakım Hizmetleri
Gündüzlü Bakım
Diyetisyen Kontrolünde Beslenme
Kuaför, Berber
Çamaşır Ütü Hizmetleri
Fizyoterapi Hizmetleri
Aktivite Programları
Çeşitli Hobi Alanları
Huzurevi Sakinleri ve Yakınları ile Sosyal Aktivite ve Eğitim Programları
Yatak Yapımı
Personel İçin Hizmet İçi Eğitimler

.Odalarımız iki kişilik üç kişilik istenirsede tek kişi olarak kullanılabilmektedir .Odalarda Tv, mini buzdolabı ,klima, wifi,telefon, tuvalet ,banyo, personel çağrı butonu,(tuvalet ve banyoda acil çağrı butonu) standart bulunmaktadır. .Haftanın 6 günü Doktor,haftanın hergünü hemşire bulunmaktadır. .Diyetisyen ve fizyoterapist bulunmaktadır.
.Üniversite mezunu yaşlı bakım elemanlari ile özel 560 saat yaşlı bakımı ve yatalak hastalara bakım yapma konusunda eğitim almış personelimiz ile siz büyüklerimize şefkat ve sevgiyle hizmet verilecektir. Ailzheimer ve yatağa bağımlı hastalığı olan büyüklerimize profesyonel hizmet verirken, bir tarafta duygularımızla hareket edecek büyüğümüze bir anne ,bir babaya ,bir abla, bir abiye ,yardımcı oluyormuş gibi şefkat eliyle hizmet vermek en büyük şiarımızdır.Sizin duanızı ve rızanızı kazanmaya talibiz.Bu konuda söz veriyoruz.
.İşe aldığımız personellerde iş tecrübesi yanında dikkat ettiğimiz en önemli unsur vicdanlı ,terbiyeli,kibar, şefkatli birisimi değerlendirmesidir. .Profesyonel aşçımız sizlere en güzel yemekleri sunarken,en güzel kahvaltıları sunacak,en güzel tatlıları, pastalari , kurabiyeleri hergün ikindi çayında sunacaktır.
.Sabah kahvaltısı,öğle yemeğı, Akşam yemeği İkindi çayı veya kahvesi pastası,keki , kurabiyesi hergün standart sunulacak. .Ayrıca hergün Akşam yemeği sonrasi çay ikramı ,kahve ikramı yapıldığı gibi Gece meyve ikramı standart sunulacaktır. .Ayrıca yemek salonunda yemek veya kahve içmek istemeyen büyüğümüz bir telefonla resepsiyonu arayarak veya personel butonu ile odasına servis hizmeti alabilecektir.Yani servis saatinde olmak kaydı ile çayı ,kahvesini , pastasını ,kurabiyesini odasında alabilir veya yemeklerini odasında yiyebilir.
.Yemeklerde Tansiyon hastası ,şeker hastası, veya özel diyete tabi olan hastalığı bulunan büyüklerimiz için diyetisyenin vereceği özel tuzu,şekeri ayarlanmış veya yağ oranı, kalorisi ayarlanmış yemekler özel verilecektir. .Haftanin 6 günü mesai saatlerinde Doktorumuz ve haftanın 7 günü mesayi saatlerinde hemşiremiz olacaktır.İlaç dozları Doktor tarafından ayarlanmış şekilde veya büyüğümüzün önceden kullandığı ilaçları var ise ilaç alma saatinde hemşiremiz tarafından bizzat verilecek ve tansiyon takipleri, şeker takipleri ve kilo takipleri hemşiremiz tarafından yapılıp sürekli kayıt altında tutulacaktır.
.Huzurevi veya yaşlı bakım büyüğümüzün tedavisi merkezimizdeki tetkik,tedavi veya teşhis olanaklari aşıyor ise veya hastanede standart kontrole gitmesi gerekiyor ise kurum Doktoru tarafından hastaneye sevk edilecek,sevk edilen hastanın hastanede verilen tedavisi ,tahlil sonuçları takip edilip kurumumuzda kayıt altında tutulacaktır.
.Yatağa bağımlı olan büyüklerimize ,hergün Doktorumuz tarafından kontrol yapılacak yatak yarası oluşmaması için özen gösterilip basınç ayarlı havalı yataklarla ve özel kremlerle oluşabilecek komplikasyonların önüne geçilecektir.Var olan hastalığın ilerlememesi için azami özen gösterilecektir.
.Fizyoterapist tarafından günlük fizik tedavi yatağa bağımlı hastalarımıza düzenli olarak uygulanacaktir. .Huzurevi büyüklerimiz için haftanın 6 günü sabah 10.00 ve Öğleden sonra 16.00 da şehir merkezine gitgel standart ücretsiz servis minibüsümüz olacaktır. .Belediyeye ait minübüsler her 10 dakikada bir huzurevi binasının önünden şehir merkezine zaten kalkmaktadır.Ayrıca belli saatlerde bina önünden hastaneye direkt minübüsler gitmektedir.Biz bunlarin dışında ücretsiz servis sunacağız.
.Büyüklerimizin güzel vakit geçirmesi için hergün kitap okuma saatlerinde en seçme Romanları sosyal çalışmacı tarafindan okunacak,eğlenceli aktiviteler,haftalık turnuvalar düzenlenip,Güzel mevsimlerde şehirler arası gezi turları düzenleyerek kültürel aktiviteler yapılacaktır. .Dinlenmek,sohbet etmek isteyenler büyüklerimiz için kafetarya ve çok amaçlı salonumuzda mevcuttur.
.Temizlik ve hijyen en çok üzerinde durduğumuz konudur.Bu konuda sağlık dışı personeli ayrıca eğitiyoruz.
SAYGILARIMIZLA