Ayyıldız Tepe Mh.
Erdek Yolu Cd. No:116
Bandırma - BALIKESİR
0266 714 14 28
0552 498 65 16

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Hasta, Yaşlı ve Bakıma ihtiyaç duyan bireylerin yaşam standartlarını yükseltmek amaçlı, hasta ve yaşlılara götürülecek hizmetler konusunda etkinliğin sağlanabil- mesi için,bireylerin hizmet beklentilerinin tespit edildiği ve bunun sonuçlarına göre verilecek hizmetlerin uzman kişililer tarafından yönlendirilmesi ve uygulanması sağlanmaktadır. Sağlıklı-sağlıksız bireylerin yaşamlarını huzur ve güven içinde sürdürmelerini ve bu bireylerin huzurlu bir ortamda bulunmalarını sağlamak, korumak, ihtiyaçlarını karşılamak, hayattan zevk almalarını sağlamak, tıbbi, fiziksel, psikolojik ve sosyal gereksinimlerini karşılamak, boş zamanlarını değerlendirmelerine yardımcı olmak, yaşam koşullarını iyileştirmek, günlük yaşamla ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap vermek, gerekli tıbbi desteği sağlamak, sıkıntı yaşadıkları konularda destek hizmetler vermek, yaşam standartlarını arttırmak kuruluşumuzun başlıca amaçlarındandır.

Ayyıldız tepe mahallesinde Erdek yolu üzerinde Eti asit lojmanlarınin yanında Bandırma körfezine bakan muhteşem deniz manzarasına sahip Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimiz 2.400 m2 kapalı alana 1.500 m2 açık alan sahiptir.
Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimiz 90 yatak kapasitelidir.
Kurumumuzda Doktorumuz, Hemşiremiz Sosyal hizmet uzmanımız, Dietisyenimiz, Fizyoterapistimiz, Profosyonel Yaşlı bakım personelimiz mevcuttur.

Merkezimizde

Alzheimer, Demans, Parkinson, MS, Epilepsi, Paralizi, Pleji ve genel olarak yaşlı ve hasta profilleri değerlendirilerek, konusunda uzman kişilerin görüş ve önerileri alınarak, konforlu ve güvenli bir ortam içinde tüm detaylar düşünülerek hazırlanmıştır. Hareket kısıtlılığı olanların bağımsız hareket edebilmesi hedef alınmış, çeşitli yapısal düzenlemelerle, engelli-engelsiz herkesin yararlanabilmesi sağlanmış ve 100 yatak kapasiteli deniz manzaralı odaları ile en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Bandırma Huzur Evi